Earth Warriors

Forum graczy Delirium należących do gildii Earth Wariors

Ogłoszenie

***Co tygodniowy chat Niedziela godzina 20:00***Wycena podatku z dnia 06.05.08r. znajdziecie ją w temacie "Podatki" ***

#1 2008-07-26 11:06:21

Bellion

Administrator

1124265
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 73
Punktów :   

Plan Rozwoju

Zostaje ustalony plan rozwoju ekonomii militarnej.
Postanowiłem tak:
- każdy gracz z gildii będzie rozwijał w ustalonym czasie odpowiednią technologię lub produkcje wojska;
- kolejność jest taka jak w rankingu gildii;
- plan zaczyna obowiązywać od jutra od godziny 6.00
- delirycy konstruktorzy będą do tych graczy wysyłani celem przyspieszenia produkcji zasobów i budynków;
- do tych graczy będą wysyłane zasoby od reszty członków gildii.
c.d. nastąpi...


The best warrior is Earth Warrior.

Offline

 

#2 2008-07-26 11:14:49

Bellion

Administrator

1124265
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 73
Punktów :   

Re: Plan Rozwoju

Na jutro na godzinę 6.00 do LordAtrax ma zostać wysłany delir Sivy26 (na 48 lub 24h - to jeszcze się ustali) - innych delirów nie trzeba, gdyż tylko 2 konstruktorów mamy.
LordAtrax ma za zadanie podnieść poziomy Konstrukcji Raptorów.
Zasoby jeśli będzie potrzebował zostaną mu od wszystkich w ramach możliwości dostarczone.
LordAtrax niech napisze w tym wątku ile zdoła podnieść poziomów tejże Konstrukcji.


The best warrior is Earth Warrior.

Offline

 

#3 2008-07-26 14:33:23

LordAtrax83

Technik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Plan Rozwoju

Jeśli mam coś powiedzieć to jestem stanowczo na 'NIE' z produkcją raptorów,ale jeśli będę musiał to będę je robił.
Od dwóch miesięcy przestawiałem się na masową produkcję trepów i w tej chwili w 3 sekundy robie trupa a raptora w 6 minut:(.Dodam tylko jeszcze że na obecnym poziomie siła rapka wynosi 225.65  a obrona 270.78 a jednego trupa 75.23  i obrona 150.46 czyli w 12 sekund mam więcej siły i obrony i to tańszym kosztem. Na tą chwilę mogę w ciągu miesiąca wyprodukować około 900 000 trupów a raptorów 7043 sztuki przy normalnym czasie produkcji.Po za tym po całej nocy studiowania forum ogólnego i wypowiedziach ekspertów z czołowych miejsc produkcja raptorów jest całkowicie nie opłacalna (nawet z bonusem do trupów,cyborgów i intromowrów) bo najzwyczajniej na świecie budują się one całą wieczność i kolejne lvl są astronomicznie drogie bo trzeba podnieść poziomy kilku budynków i techów i dochodzi do tego jeszcze drogi koszt utrzymania i ruchu raptorów.A żeby było jeszcze śmieszniej to według tych ekspertów najbardziej opłacalne są wyrzutnie laserowe (18 -20 lvl (gość trafił na obronę o sile ataku 40 000 000 i obronie 350 000 000) ) ale to jest dobre tylko przy wysokich zabezpieczeniach od bomby.
Więc chcę dalej rozwijać trepy (na cyborgi jest już za późno) ale dostosuję się do odgórnych poleceń.
Pozdro

Offline

 

#4 2008-07-26 15:42:01

Bellion

Administrator

1124265
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 73
Punktów :   

Re: Plan Rozwoju

No jeśli taka drożyzna z tymi raptorami jest to OK jednak jakąś niewielką nawet ilość powinniśmy mieć - nie chodzi mi o 100k czy 200k - myślę, że około 10 lub 20k raptorów to by wystarczyło a dlatego Ty zostałeś wyznaczony do ich produkcji bo masz najlepiej rozwinięte miasto i fenomen militarny. Potem przerzucimy się całkiem na produkcję troopow, cyborgów i intromowerów.
PS Prospedytory buduje każdy we własnym zakresie.


The best warrior is Earth Warrior.

Offline

 

#5 2008-07-26 17:19:28

Sivy26

Specjalista

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 54
Punktów :   

Re: Plan Rozwoju

Hmmm.... a ja może też wypowiem się. Mój deliryk (lub inny konstruktor) potrzebny w zasadzie jest do zapuszczenia budowy kolejnej technologii lub wojska ,ale zaraz 24h lub 48h powinien siedzieć ? No nie wiem.... gdy nie mam Bruca u mnie w cyvili to mam 29k surówki na godzinę, a gdy sobie siedzi to dwa razy tyle. Przemyślmy to. A jeśli chodzi o zasoby na rozbudowę to piszcie ile potrzebujecie to wyślę. Jutro rano mój deliryk będzie u Lorda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzaniez11.pun.pl www.online-menager.pun.pl www.lumiraots.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl